ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Maske / Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Tıp ve sağlık sektöründe en çok kullanılan tekstil ürünlerinden biri de maskedir. Maskeler, ameliyat sırasında, muayene esnasında ya da enfeksiyon riski olan hastalar için kullanılır. Maskelerin kalitesi bu yüzden çok önemlidir. Kaliteli ve kalın olmayan maskeler yeterli korumayı sağlamaz. Bu yüzden kaliteli firmalardan alınmalıdır. Ayrıca maske / aksesuar modelleri ve fiyatları hakkındaki çeşitlilik de önemlidir. Kimileri renkli tercih ederken kimileri sade modeller tercih eder. Bu yüzden seçenek de fazla olmalıdır. Aynı zamanda maskenin lastik genişliği de farklı boyutlarda olmalıdır. Kimine bol gelirken kimininkini çok sıkarsa rahat kullanım sağlamaz.

Maske Kullanımı

Maske kullanımı oldukça zor olan bir üründür. Ağırlıklı olarak tıp dünyasında tercih edilir. Maske kullanmak hem doktor için hem de diğer insanlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden mutlaka temin edilmesi gerekir. Tek kullanımlık olanlar olduğu gibi yıkanabilir modeller de mevcuttur. Bu maskelerin kaliteli olanlardan tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Aksesuar Kullanımı

Aksesuarlar, yaka kartı, boyun ipi ya da terlik süsü olarak tercih edilir. Bu sayede özellikle çocuk doktorları daha sevimli görünür. Medikal dünyasına ait olan aksesuarları da alabileceğiniz birçok firma vardır.

Maske ve Aksesuar Modelleri

Maske ve aksesuarların birçok modeli vardır.

  • Geniş lastikli maskeler
  • İnce lastikli maskeler
  • Desenli yaka askılıkları
  • Çizgi film karakterli askılıklar

En çok bilinen ve kullanılan modellerdendir.

Bilenn Hakkında

Sektöre girdiğinden beri çeşitli alanlarda tekstil üzerine çalışan Bilenn, 2002 senesinden beri medikal ve iş dünyası için üretimler yapmaktadır. Amacı kısa sürede markasını daha tanınır hale getirmek olan Bilenn, 2018 senesinde de online satış olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde yer almaya devam edecektir.

Bilenn Maske ve Aksesuar Modelleri ve Fiyatları 

Maske / aksesuar modelleri ve fiyatları konusunda piyasada da oldukça fazla seçenek vardır. Bilenn maske / aksesuar modelleri ve fiyatları anlamında da, oldukça uygun fiyatlar sunar. Yaka kartarı 20 TL - 40 TL arasında değişirken, tek kullanımlık maskeler 20 TL - 30 TL arasında fiyatlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı