Dedemiz Bayram Bilen tarafından 1943 yılında Sakarya Uzunçarşı'da temeli atılan tekstil serüvenimiz yıllar geçtikçe farklı alanlarda sürmüş ve günümüze kadar ulaşmıştır.

Sektöre ilk girdiğimiz yıllarda Bere - Şapka gibi ürünlerin satışından sonra 1990'li yılların sonunda daha çok çocuk giyimine odaklanmış olsak ta 2002 yılında Bilenn Tekstil markası ile girdiğimiz İş ve Medikal Giyim alanında hızlı bir şekilde büyümüş ve bölgedeki açığı kapatmış bulunmaktayız.

Hali hazırda Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde ilk kurulduğumuz mağazaya ek olarak ikinci bir mağaza açarak hem Üretim hem de Perakende ve Toptan satış süreçlerini yürütmekteyiz.

Farklı markaların bayiliklerini alarak başladığımız serüvenimize güç geçtikçe kazandığımız deneyim ve birikim ile hazırladığımız kendi markamız ile devam etmekte, gelen müşteri taleplerine de bu sayede daha hızlı cevap verebilmekteyiz.

2018 yılının son çeyreğinde başladığımız Online Satış Süreci ile tüm Türkiye'de markamızı bilinen ve talep gören bir marka haline getirme amacı ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

Hedeflerimiz

  • Online Satış Süreçlerini geliştirmek,
  • Bayilik Sistemine geçiş yapmak,
  • Farklı markalar ile pazardaki varlığımızı büyütmek,
  • üzerine farklı çalışmalarımız mevcuttur.

 

Ticaret Bakanlığından Onaylıyız 

Web sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından gerekli kılınan ETBİS - Elektronik Ticaret Bilgi Platfortmuna kayıtlı ve onaylı bir sitedir.

Bu kapsamda Ticaret Bakanlığı tarafından gerek Ödeme Süreçleri gerekse de Kargolama ve Satış Sonrası Destek Süreçleri noktasında Güvenilirliğimiz onaylanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı