Renkli Önlük Modelleri
ST01655-31 A.MAVİ-2XL
₺289,99 KDV Dahil
₺363,00 KDV Dahil
Beyaz Önlük Modelleri
ST01571-171 BEYAZ-2XL
₺519,99 KDV Dahil
₺624,00 KDV Dahil
1

Önlük Modelleri ve Fiyatları

Meslek hayatında, mesleğin türüne ve çalışma şekline göre birçok materyal ve kıyafet gerekebilir. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de şüphesiz önlüklerdir. Önlükler, genelde toplu olarak sipariş edilir ve belirli arma ya da yazılar da yer alabilir.

Önlük Kullanımı

Önlük kullanılan birçok meslek vardır. Bu mesleklerde bazıları, öğretmen, doktor, hemşire, veteriner, aşçı olarak sıralanabilir. Kullanışlı olması ve pratik olmasının yanı sıra, hijyenik olması da öncelikli olarak tercih edilme sebeplerindendir.

Önlük Modelleri

Önlük modelleri ve fiyatları konusunda birçok seçenek vardır. Modeller boyu, cebi, kumaşı ve rengi olarak değişiklik gösterirken, fiyatları da bu ölçüde az ya da çok değişebilir. Önemli olan kullanışlı model ve kaliteli kumaş olmasıdır.

Önlük Fiyatları 

Önlük modelleri ve fiyatları arasında değişiklik vardır. Aynı zamanda toplu siparişlerle adet bazlı daha az olan siparişler arasında da farklar olabilmektedir.

Bilenn Hakkında

Bilenn, 1943 yılında sektöre girmiştir. Ardından yıllar geçtikçe bazı değişimler ve gelişmelerle son haline gelmiştir. 2002 senesinden beri iş ve medikal dünyasında giyim ve tekstil sektöründe hizmet vermektedir. 2018 senesinden itibaren de online sipariş ve online satışla da ülkemizin her yerine ulaşarak hizmet vermeye başlamıştır. Önlük modelleri ve fiyatları alanında da hem başarılı hem de avantajlı ürünler sunar.

Bilenn Önlük Kategorileri

Bilenn, tüm medikal ve iş sektöründe çeşit çeşit model sunar. Önlük alanında da kategorileri mevcuttur.

  • Erkek önlükleri
  • Kadın önlükleri
  • Çocuk önlükleri

Başta olmak üzere, bu kategorilerin de kendi içlerinde çeşitleri yer alır. Cepsiz, tek cepli ya da göğüs cepli gibi modelleri vardır. Yaka modelleri ve boyları da farklılık gösteren bu modeller, toplu olarak sipariş edildiğinde daha avantajlı olmaktadır.

Neden Bilenn Tercih Edilmeli?

Bilenn, sektörde kısa sürede ciddi bir yer edinmiştir. Kalitenin önceliği olması ve her işlerini özenle yapıp, müşteriye ulaşmadan önce de kontrollerini sağlarlar. Bu sayede olası memnuniyetsizlikleri ve hataları da zamanında düzeltmiş olurlar. Bilenn önlük modellerinde olduğu gibi diğer medikal ve iş alanlarındaki tekstil ürünlerinde de başarılı şekilde hizmet vermeye devam eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı